תורגמן חברה לבניין היא אחת מחברות הבנייה הותיקות והמובילות בישראל.

החברה עובדת בטכנולוגיות החדישות ביותר ובסטנדרטים בינלאומיים מחמירים, היא בעלת  סיווג קבלנים ג'-5, תו תקן  ISO 9000 ורישיון קבלן מוכר לעבודות ממשלתיות.

 

צוות העובדים המיומן שלה כולל את מיטב המומחים בתחום ויחדיו הם מציעים בנייה מתקדמת ומדויקת ובאחריות ואמינות בלתי מתפשרת. החברה מאמינה בשירות מקיף, בשקיפות וחווית לקוח מושלמת. התמחותה בבנייה מתועשת ובשילוב שיטות בנייה שונות היא אשר מעצימה את יכולתה להתמודד בהצלחה עם פרויקטים מורכבים ומגוונים, בלוחות זמנים קצרים ובתוצאות מקסימאליות.

 

משמרים את ההיסטוריה
תורג'מן חברה לבניין היא מהמובילות בתחום שימור המבנים. תחום זה דורש היכרות היסטורית מעמיקה של שיטות בנייה קדומות, יכולות דיוק והקפדה ומיקוד.

צוות מומחי השימור שלנו מעורר לחיים מבנים עתיקים ומשמיש אותם מחדש תוך שימור ערכם ההיסטורי.

 

בונים את ההווה
אנו מתמחים בבניית מבני ציבור. שילוב של יכולות מקצועיות ומיקוד בעושר תוכני, הם המשענת שלנו לבנייתם של מבני תעשייה ותקשורת, מרכזי נופש וספורט, אולמות כנסים, מעבדות ומוסדות חינוך.
 

חושבים על העתיד
כבר מעל לחמישים שנה שאנו יוזמים ובונים מבני מגורים ברחבי הארץ.

חזוננו לפיתוח הענף והאמונה כי בניית מגורים היא מכלול שלם המורכב מפרטים קטנים והתמקדות בצרכי הלקוח שלנו, הם המובילים אותנו לעשייה המשופעת לאורך השנים.

 

אנחנו בונים בניינים לאנשים ומחויבים לשמירה על הסביבה עבור דורות העתיד. על כן, אנו מאמצים את תקני הבנייה הירוקה ומשקיעים מחשבה בפיתוח פתרונות יעילים ומתקדמים בנושא.

צור קשר
צור קשר
דלג על צור קשר

צור קשר

checked
עבור לתוכן העמוד